poniedziałek, 16 grudnia 2013

Współpraca - recenzja pierwszej statuetki Crystal CiTY


Zabieram się za pierwszą recenzję statuetki od sklepu Crystal CiTY
Wybrałam motyw drzewka szczęścia. Dokładny link: >klik<
Koszt tej statuetki to 94 zł.


Zdjęcia zrobiłam na dworze, ponieważ teraz  szybko robi się ciemno i trudno by mi było zrobić dobre zdjęcia w domu. A chciałam jak najbardziej oddać piękno tej statuetki.


Gdy tylko dostałam pudełko, szybko je otworzyłam, bo już nie mogłam się doczekać efektu końcowego. I byłam na prawdę niesamowicie zaskoczona! Już teraz rozumiem zachwyt nad tymi statuetkami. 

Zaczynając od samego początku, czyli od samego zamówienia. (Jak składać zamówienie pisałam tutaj: >post<
Zamówienie złożyłam w piątek 6 grudnia. Długo myślałam nad odpowiednim napisem i wzorem, bo nie chciałam potem żałować mojej decyzji, w końcu ma to być prezent dla chłopaka :) 
Byłam na bieżąco informowana o "stanie" przesyłki, co jest bardzo komfortowe. Zamówienie dotarło do mnie w piątek 13, czyli realizacja całego zamówienia i grawerowania trwała dokładnie tydzień. Przesyłka w ogóle nie była uszkodzona. 
Statuetka znajduje się w pięknym i eleganckim pudełku, dzięki czemu od razu jest pięknie zapakowana i nadaje się na prezent. 
Nie wiem, czy tylko mi się tak trafiło, czy tak ma być, ale za każdym otwarciem i zamknięciem pudełka, pokrywka wydaje dziwny dźwięk, jakby się łamała. Ale to nic, nie to jest najważniejsze :)I oto poniższe zdjęcia prezentują w pełnej okazałości całą statuetkę.  Gdy wyjęłam ją z pudełka byłam w wielkim szoku. Niesamowita jakość wykonania, żadnych niepotrzebnych rys. Jestem w pełni zadowolona z tego zamówienia. 


Jestem pewna, że mój chłopak będzie zadowolony. Na pewno dam Wam znać, czy mu się spodobał prezent :) 


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy.
Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostaje."Widok z boku:Widok z góry:


Czyż ona nie jest piękna? :) 
Jest po prostu MEGA! 
Serdecznie dziękuję stronie Crystal CiTY oraz Panu Kamilowi za chęć współpracy. 


2 komentarze:

Dziękuję za każdy pozostawiony po sobie ślad. Dzięki Wam, mój blog w ogóle istnieje :) Na pewno do Was zajrzę :)