niedziela, 15 grudnia 2013

Wielka tajemnicza koperta z czwartku

Nadrabiam posty :) Mam w miarę wolny weekend, więc piszę posty, zapisuję je w wersjach roboczych i potem będę je publikować :)
W czwartek bodajże otrzymałam paczkę od firmy MS Okna. 
Listonosz powiedział, że powinnam sama pójść po kopertę na pocztę (ze względu na rozmiary), ale starał się jej nie uszkodzić i mnie wyręczył . Cieszę się. Nie muszę iść na pocztę! :D


W środku znalazł się kalendarz. I nie jest on wcale taki mały. W sumie najpierw się przestraszyłam, że taki duży, ale teraz, gdy już wisi nad moim biurkiem, wydaje się być całkiem OK. 
Kalendarz jest 2x większy niż na zdjęciu. (Na zdjęciu jest złożony w pół) Ja stwierdziłam, że mi ta reklama nad kalendarzem nie jest potrzebna i ją po prostu obcięłam :)


W środku znalazłam również taką niby teczkę, w której znalazły się broszurki z informacjami o firmie. 


 Broszurek było ok. 7. Teczka zawsze się przyda. Chyba zaniosę ją do szkoły i zostawię w szatni, jak będzie trzeba coś przynieść np ze szkoły, żeby się nie zgniotło, to będzie w sam raz. 


PODZIEL SIĘ INFORMACJAMI ZE ZNAJOMYMI, PODAJ ADRES MOJEGO BLOGA DALEJ I SAM STAŃ SIĘ MOIM OBSERWATOREM :)


POZDRAWIAM! :)

4 komentarze:

  1. Teczki są zawsze przydatne. Wstyd się przyznać trochę, ale była mi potrzebna teczka, chciałem mieć jedną, żeby mieć gdzie rachunki trzymać :) Napisałem do okien i dostałem teczkę... Nie chciało mi się ruszyć do sklepu :D Co prawda w sklepie miałbym od ręki, ale tym sposobem też dostałem ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super :) zapraszam też do mnie http://meskim-okiem.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. czekam na ten kalendarz i ciekawe czy sie doczekam :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony po sobie ślad. Dzięki Wam, mój blog w ogóle istnieje :) Na pewno do Was zajrzę :)