czwartek, 25 września 2014

Kilka fajnych i przydatnych gadżetów od Fitchoice :)

Cześć Wam!

Przygotowania do przeprowadzki trwają pełną parą. Wyjeżdżam już jutro. Możliwe, że nie będę miała tam od razu internetu, ale postaram się zrobić wersje robocze :)

Dzisiaj chciałabym Was zaprosić na luźny post z gadżetami Fitchoice.


Zobaczcie, jakie cudowności :)
Zapraszam!
Jednym z podstawowych i najbardziej obciążających wydatków każdej firmy, są koszty związane z reklamą. Firma FITCHOICE powstała w 2007 roku mając na celu świadczenie najwyższej jakości usług z zakresu wytwarzania gadżetów reklamowych, przy możliwie najnizszych kosztach.

Koszulka z nadrukiem, bidon czy shaker to jeden z wielu oferowanych przez nas gadżetów dzięki którym skutecznie wypromujesz logo swojej firmy. Posiadając doświadczenie w branży reklamowej jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksowe rozwiązania i najwyższą jakość świadczonych usług.

Jako młody i energiczny zespól stawiamy na nowoczesne rozwiązania, kreatywność i sumienność. Nasz zespół wykwalifikowanych grafików komputerowych jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, od zaprojektowania identyfikacji wizualnej do stworzenia stron www a nawet animacji 3D.

Dzięki dynamicznie rozwijającej się współpracy z producentami importowanych przez nas produktów, jesteśmy w stanie zaoferować niezwykle korzystne ceny. Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie zostały starannie wyselekcjonowane przez nasz zespół, zwłaszcza pod kątem jakości wykonania i satysfakcji z ich użytkowania.

Współpracując z nami łatwo będzie dostrzec że nasze hasło:

THIS IS YOUR FITCHOICE... jest w pełni uzasadnione! :)


BIDON
Zmieści odpowiednią ilość wody potrzebną np. podczas biegania lub na spacerze. Korek nie silikonowy, nie przecieka. Bardzo fajny i nowoczesny design. 

SHAKER
W nim możemy zrobić pyszne koktajle. Jest dość spory, zmieści się w nim dużo napoju. W środku znajduje się kratka. 

OKULARY
Plastikowe, bardzo lekkie, mają filtr UV. Nie są mocno przyciemniane, na mnie lekko za małe, lepiej sprawdziłyby się u mojego brata. Być może mu je oddam ;) Są troszkę tandetne, ale wydaje mi się, że dla młodszego brata nadadzą się świetnie! Nic nie zbije, nic nie połamie :)

OPAKOWANIE NA ŻYWNOŚĆ
Szczerze mówiąc nie wiem jaka żywność by się tam zmieściła - cukierki? To chyba najtrafniejsza odpowiedź. No chyba, że macie inne pomysły, to piszcie ;) Ja postanowiłam, że ten pojemnik świetnie się sprawdzi podczas przewożenia mojej biżuterii, gdy się będę przeprowadzać (jutro! :D). Nie zajmuje dużo miejsca, a najpotrzebniejsza biżuteria mi się zmieściła (nie noszę i nie kupuję jej dużo. Wolę mieć coś z prawdziwego złota/srebra i nosić wiele lat :) )


Firma oferuje wiele przydatnych gadżetów, na których można umieścić swoje logo. Myślę, że każdy w razie potrzeby znalazłby coś dla siebie. Serdecznie polecam tę stronę :)
Podobają się Wam te rzeczy? :)


2 komentarze:

Dziękuję za każdy pozostawiony po sobie ślad. Dzięki Wam, mój blog w ogóle istnieje :) Na pewno do Was zajrzę :)