piątek, 9 maja 2014

Marion: szampon i odżywka Detox HairLine - recenzja

Hej wszystkim!
Jestem już po obowiązkowych maturach, teraz tylko rozszerzenie i ustne, więc znalazłam chwilkę czasu na napisanie recenzji. Już 2 są w wersjach roboczych :)
Dzisiaj taka szybka recenzja ostatniego już produktu firmy Marion.
Jest to oczyszczająco odbudowująca terapia do włosów i skóry głowy Detox HairLine

Nie ukrywam, że byłam ciekawa tego produktu, ponieważ nie miałam nigdy szamponu czy maski do włosów Mariona. Zastanawia mnie tylko, dlaczego nie ma tego produktu w pełnym, dużym opakowaniu, ponieważ u mnie spisał się bardzo dobrze.


Rzeczywiście zestaw ten wspaniale podziałał na moje włosy. Gdyby tylko była taka wersja w dużym opakowaniu, z pewnością bym zakupiła. Bo kupować w saszetkach, to na dłuższą metę się raczej nie opłaci, mimo, że produkty tej firmy nie są drogie. Ale raz na jakiś czas można zaszaleć ;) Cóż można napisać. Produkt spisał się zgodnie z zapewnieniami producenta. Włosy się nie plątały, ale moje z natury się nie plączą. Więc gdyby to się stało, to byłby to ewidentny skutek zastosowania danego szamponu czy maski :P Włosy były wygładzone i gołym okiem było widać poprawę. Stały się odżywione i pełne naturalnego blasku. Mi zbytnio zestaw nie obciążył włosów, gdyż nie są one wymagające. Powszechnie wiadomo, że gdy używamy danego szamponu, to by spotęgować efekty warto użyć maski/odżywki z tej samej serii. Maska dołączona do szamponu idealnie uzupełniła działanie szamponu, a także zadbała o to, by efekt na włosach utrzymał się dłużej. Szampon dobrze się pieni, jak tradycyjny szampon, podobnie z maską. Jej konsystencja niczym nie zaskakuje, typowa dla tego typu produktów. Ocena produktu/ów jest całościowa, ponieważ stosowałam je razem, czyli zgodnie z przeznaczeniem ;)
Cena produktu, a w sumie razem dwóch produktów to koszt około 3 złotych. Czy warto inwestować? Tak jak już napisałam wcześniej. Na dłuższą metę uważam, że znajdzie się coś o podobnym działaniu w rozsądnej cenie, jeśli jednak chcielibyśmy sobie pozwolić raz na jakiś czas na odbudowę naszych włosów, to zdecydowanie polecam. Sama będę sięgać po ten produkt, gdy tylko zobaczę go w sklepie :)

Jestem bardzo ciekawa, jak u Was sprawdził się ten duet? Z przyjemnością poczytam Wasze komentarze :)

Zapraszam na stronę


3 komentarze:

  1. Ja miałam wersję z peelingiem i spodobał mi się tylko szampon :-).

    OdpowiedzUsuń
  2. U mnie ten duet sprawdził się rewelacyjnie:) na pewno będę go kupować

    OdpowiedzUsuń
  3. już tyle czytałam o tym zestawie, że w końcu muszę go przetestować na sobie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony po sobie ślad. Dzięki Wam, mój blog w ogóle istnieje :) Na pewno do Was zajrzę :)