czwartek, 21 listopada 2013

Współpraca - Pretty women dresses


Dnia 19 listopada nawiązałam współpracę z firmą odzieżową Pretty women dresses. Miałam możliwość wyboru dowolnej sukienki i rozmiaru. Wybrałam sukienkę Candy w kolorze beżowym. Cena sukienki: 280 zł. 
Przesyłka
Co do samej przesyłki to paczka przyszła bardzo szybko, po 2 dniach od zamówienia miałam ją już u siebie w domu. Kurier wręczył mi bardzo dobrze zabezpieczone pudełko, więc sukienka nie była narażona na jakiekolwiek zniszczenie. 


Kilka słów ode mnie:
Jestem bardzo zadowolona z tej sukienki. Jakość wykonania pierwsza klasa. Sukienka nie ma żadnych skaz, załamań, niepotrzebnych nitek czy zagnieceń. 
Sukienka posiada wycięcie na plecach, które wykończone jest bardzo ładną kokardką. Długość sukienki - do kolan. Uważam, że sukienka jest bardzo dziewczęca i na każdym fajnie by wyglądała. Spokojnie można ją wykorzystać na każdą okazję. 
Klosz sukienki nie budzi zastrzeżeń, bardzo ładnie się układa.
A jeśli uda mi się jutro kupić jakiś stanik pod tę sukienkę (wymaga tego wycięcie na plecach), to już w sobotę będę miała okazję w niej nawet pójść na imprezę :) 


Razem z sukienką dostałam dwa katalogi firmy Pretty women dresses
Sklep posiada dosyć bogaty asortyment. W katalogach można znaleźć sukienkę dosłownie na każdą okazję. Krótkie, imprezowe, długie, balowe, różne kolory


Bezpośredni link do mojej sukienki: http://www.sklepprettywomen.home.pl/pl/p/Candy/157

Gorąco polecam! :)


4 komentarze:

Dziękuję za każdy pozostawiony po sobie ślad. Dzięki Wam, mój blog w ogóle istnieje :) Na pewno do Was zajrzę :)