piątek, 15 listopada 2013

O mnie

Mam na imię Agata, mam 19 lat. Pochodzę z małej miejscowości w województwie lubelskim. Od października 2014 r. podejmuję studia. Jestem osobą towarzyską, lubię spędzać czas ze znajomymi. W wolnym czasie szkicuję portrety, próbuję grać na gitarze, prowadzę bloga. Staram się prowadzić zdrowy tryb życia. Każdego dnia zwracam uwagę na produkty, które spożywam. W miarę możliwości w ramach sportu każdego dnia biegam, jeżdżę na rolkach lub chodzę na basen.

Moja cera:
Młoda, często wygląda na zmęczoną. Mam spore 'sińce' i 'worki' pod oczami - cóż, taka natura. Jak już się błyszczę, to najczęściej w strefie T. Nie mam trądziku, rzadko wyskakują mi jakieś niechciane krostki. Sporym problemem są widoczne wągry na nosie. Lubię szybko wchłaniające się kremy, dobrze nawilżające i matujące. Nie mam jakichś specjalnych wymagań odnośnie kremów, ważne, aby nawilżał. 

Moje ciało:
Nie mam prawie żadnych problemów ze skórą mojego ciała. Nie mam żadnych krostek, przebarwień. Jedyne co posiadam, to jak każda kobieta ukryty cellulit, no i niestety widoczne rozstępy. Niestety za szybko mi się urosło ;) Lubię wyjątkowo pachnące kosmetyki, których zapach długo utrzymuje się na skórze. Balsamy chętnie stosuję, o ile szybko się wchłaniają. 

Moje włosy:
Długie, ostatnio skrócone o 20 cm (ale czego się nie robi dla wyglądu). Teraz sięgają do talii, czyli mają jakieś 40 cm. Nigdy nie farbowane, w kolorze naturalnego średniego blondu. Proste, nie są podatne na kręcenie. Gdy tylko próbuję zrobić jakieś loki, bardzo szybko się prostują. Stosunkowo suche końcówki, odstające liczne króciutkie włoski blisko głowy. Nie mam (chyba) większego problemu z przetłuszczaniem, myję włosy co 2-3 dni. Zimą często się elektryzują. Włosy są cienkie i nie jest ich zbyt dużo. Za jakiś czas postaram się zrobić zdjęcie. 
P.S. Skoro o włosach mowa, to wspomnę również o rzęsach. Na lewym oku rzęsy są bardziej gęste od tych na prawym oku. Można powiedzieć, że na wspomnianym prawym oku mam przysłowiowe 'pięć rzęs'. Czasem na prawdę tak to wygląda. Nie są jakieś mega długie, ale też nie krótkie. Długość mi odpowiada. Nie odpowiada mi jedynie ich gęstość i to, że są słabe. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony po sobie ślad. Dzięki Wam, mój blog w ogóle istnieje :) Na pewno do Was zajrzę :)