poniedziałek, 16 czerwca 2014

Wróciłam! :) Zdjęcia z podróży :)


Witajcie :)
Wróciłam już po tygodniowym pobycie w Hiszpanii. Po drodze zahaczyliśmy o Francję, Włochy, Austrię i Szwajcarię. Dziś zgodnie z obietnicą pokażę Wam parę zdjęć z wyjazdu. A już jutro postaram się wrócić do recenzji :)

Cannes

Najwyższa fontanna J' d'eau

Stadion FC Barcelony 

Nasz drink :D 
Koszt takiego dużego napoju - 11
Na pewno był tam gin, ale co jeszcze? Hmm coś z arbuza i truskawki zapewne :D

Sagrada Familia

Nie pamiętam, ale może to  być Cannes albo Monako :D

 
Najbardziej znane Kasyno w Monte Carlo
I góry już w drodze powrotnej :)Teraz trzeba planować resztę wakacji. Chciałabym podróżować i tak spędzić większość wolnego czasu. Po Polsce. Małym kosztem :D Planujemy z koleżankami kupić bilet podróżnika za 70 zł, którym można jeździć od piątku do niedzieli gdzie się chce. I tak po całej Polsce :D

A propo wakacji, to zapisywałam się na zbiór borówki. Pracowałam tam 2 lata temu. I wcześniej też, ale to nie byłam zapisana. Kasa spora, a mi się przyda. Tylko, że coś w tym roku nie dostałam sms zwrotnego czy się dostałam ;/ Wszyscy inni już dostali, którzy nawet wcześniej nie pracowali. A zawsze było tak, że ci, którzy już pracowali mieli pierwszeństwo "posady". Nie wiem o co chodzi...
Ale kurczę muszę gdzieś pracować, a najlepiej tam, bo to też zajmie mi trochę czasu. 4 miesiące wakacji to jednak długo i co ja będę robić? Tak to nie dość, że zarobek to i jakieś zajęcie.

6 komentarzy:

 1. No świetna wycieczka!:) Super zdjęcia a co dopiero sam pobyt tam!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne zdjęcia, zazdroszczę wycieczki. Pozdrawiam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj zazdroszczę również :) Nie byłem nigdzie poza Polską mam co zazdrościć :P

  Pamiętam gdy miałem takie wakacje. Na szczęście udało mi się załapać na 1,5 miesiąca w jednej firmie i pracując jako ślusarz zarobiłem ok 1800 zł :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony po sobie ślad. Dzięki Wam, mój blog w ogóle istnieje :) Na pewno do Was zajrzę :)